StartDokumenty szkoyPracownicy szkoyPatron Szkoy Kornel MakuszyskiHistoria szkoygaleriaKontakt gazetka szkolna
Pracownicy Szkoły

    Dyrekcja

    Magdalena Drzazga- dyrektor szkoły

    Wychowawcy

    1. Ewa Skawińska- oddział przedszkolny
    2. Stanisława Tatarczuk - klasa 0
    3. Grażyna Świczeniuk - klasa I
    4. Danuta Zerka - klasa II
    5. Halina Leśniak - klasa III
    6. Teresa Petryszak - klasa IV
    7. Monika Bocheńska - klasa V
    8. Ewa Dutkiewicz- Szpak - klasa VI
    9. Anna Kopcza - klasa VIIa
    10. Agnieszka Lorkiewicz - klasa VIIb
    11. Danuta Haller- klasa VIII



    Nauczyciele wg przedmiotów

    1. Grażyna Jasinowska - biblioteka, wychowanie przedszkolne (3-4 latki)
    2. Halina Leśniak - edukacja wczesnoszkolna (klasa III)
    3. Danuta Zerka - edukacja wczesnoszkolna (klasa II)
    4. Monika Bocheńska - historia, język polski
    5. Stanisława Tatarczuk- wychowanie przedszkolne ( 6-latki)
    6. Grażyna Świczeniuk - edukacja wczesnoszkolna - (klasa I)
    7. Michał Lorkiewicz - religia,
    8. Danuta Haller - język polski
    9. Agnieszka Lorkiewicz- język angielski
    10.Teresa Petryszak - przyroda, geografia
    11. Piotr Dąbrowski - technika, plastyka, świetlica
    12. Anna Kopcza - informatyka, matematyka,
    13. Ewa Dutkiewicz - Szpak - wychowanie fizyczne
    14. Anna Beryzewska - biologia, chemia
    15. Monika Warpas - fizyka, edukacja dla bezpieczeństwa
    16. Ewa Skawińska - wychowanie przedszkolne (3 -4 latki)
    17. Magdalena Drzazga - muzyka
    18. Paweł Feliszek - wos
    19. Iwona Świątek - matematyka

    Pracownicy administracji i obsługi


    1. Magdalena Rycharska - sekretarz
    2. Beata Gała - kucharz
    3. Wanda Zieniuk - pracownik kuchni
    4. Joanna Zabłocka - pracownik kuchni
    5. Ewelina Łozińska - pracownik obsługi, intendent  
    6. Beata Muszyńska- pracownik obsługi
    7. Anna Ignasiak - pracownik obsługi
    8. Stanisław Stańczuk - palacz C.O., konserwator
    9. Jacek Jasinowski - woźny
    10. Jerzy Kiełbowicz - palacz C.O.
    11. Andrzej Wojtyła- palacz C.O.



    Podział wg pełnionej funkcji

    1. Piotr Dąbrowski - świetlica
    2. Ewa Skawińska - przedszkole
    3. Teresa Petryszak - pedagog
    4. Halina Leśniak - logopeda
    5. Magdalena Drzazga - rewalident
    6. Stanisława Tatarczuk - rewalident