StartDokumenty szkoyPracownicy szkoyPatron Szkoy Kornel MakuszyskiHistoria szkoygaleriaKontakt gazetka szkolna
Pracownicy Szkoły

    Dyrekcja

    Magdalena Drzazga- dyrektor szkoły

    Wychowawcy

    1. Grażyna Jasinowska - oddział przedszkolny
    2. Halina Leśniak - klasa 0
    3. Stanisława Tatarczuk - klasa I
    4. Grażyna Świczeniuk - klasa II
    5. Danuta Zerka- klasa III a
    6. Joanna Szulc - Drębkowska - klasa III b
    7. Anna Kopcza - klasa IV a
    8. Agnieszka Lorkiewicz - klasa IV b
    9. Danuta Haller - klasa V
    10. Ewelina Ambroziak - klasa VI
    11. Ewa Dutkiewicz- Szpak- klasa VII



    Nauczyciele wg przedmiotów

    1. Grażyna Jasinowska - wychowanie przedszkolne (3-4 latki)
    2. Halina Leśniak - wychowanie przedszkolne (6 latki)
    3. Danuta Zerka - edukacja wczesnoszkolna (klasa III a)
    4. Joanna Szulc - Drębkowska - edukacja wczesnoszkolna (klasa III b), historia
    5. Stanisława Tatarczuk- edukacja wczesnoszkolna - (klasa I)
    6. Grażyna Świczeniuk - edukacja wczesnoszkolna (klasa II)
    7. Michał Lorkiewicz - religia, świetlica
    8. Danuta Haller - język polski
    9. Agnieszka Lorkiewicz- język angielski
    10. Ewelina Ambroziak - matematyka
    11. Teresa Petryszak - przyroda, geografia,
    12. Piotr Dąbrowski - technika, plastyka, świetlica
    13. Anna Kopcza - zajęcia komputerowe, matematyka kl. IV a,
    14. Ewa Dutkiewicz - Szpak - wychowanie fizyczne
    15. Anna Beryzewska - biologia, chemia
    16. Monika Warpas - fizyka
    15. Ewa Skawińska - świetlica, wychowanie przedszkolne
    16. Magdalena Drzazga - muzyka

    Pracownicy administracji i obsługi


    1. Magdalena Rycharska - sekretarka - intendent  
    2. Genowefa Ulatowska - kucharz
    3. Wanda Zieniuk - pracownik kuchni
    4. Beata Gała - pracownik kuchni
    5. Ewelina Łozińska- pracownik obsługi, pomoc nauczyciela
    6. Joanna Zabłocka - pracownik obsługi
    7. Anna Ignasiak - pracownik obsługi
    8. Stanisław Stańczuk - palacz C.O., konserwator
    9. Jerzy Kiełbowicz - palacz C.O.
    10. Andrzej Wojtyła- palacz C.O.



    Podział wg pełnionej funkcji

    1. Piotr Dąbrowski - świetlica
    2. Ewa Skawińska - świetlica
    3. Anna Kopcza - biblioteka
    4. Teresa Petryszak - pedagog
    5. Halina Leśniak - logopeda
    6. Michał Lorkiewicz- świetlica
    7. Ewa Skawińska - rewalident
    8. Magdalena Drzazga - rewalident
    9. Stanisława Tatarczuk - rewalident