StartDokumenty szkoyPracownicy szkoyPatron Szkoy Kornel MakuszyskiHistoria szkoygaleriaKontakt gazetka szkolna
Wydarzenia

 

Konkurs Fotograficzno – Ekologiczny ,, ZIMA W OBIEKTYWIE”

  Na przełomie stycznia i lutego 2018r uczniowie klas IV - VII uczestniczyli w Powiatowym Konkursie Fotograficzno – Ekologiczny ,, Zima w obiektywie”. Celem konkursu była popularyzacja piękna przyrody i krajobrazu zimowego oraz rozwijanie umiejętności obserwacji przyrody oraz jej dokumentowanie fotograficzne. Główne zadanie konkursu polegało na wykonaniu zdjęć ukazujących piękno zimowego krajobrazu. Uczestnik konkursu mógł zgłosić maksymalnie 3 zdjęcie do konkursu. W konkursie wzięło udział 15 uczniów klas IV –VII. Zdjęcia wraz ze zgłoszeniem zostały dostarczone do Powiatowego Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej w Wołowie. Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników.  

  WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNO-EKOLOGICZNEGO „ZIMA W OBIEKTYWIE”

  W okresie styczeń-luty 2018r został przeprowadzony konkurs fotograficzny „Zima w obiektywie”, którego organizatorem było Powiatowe Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno- Pedagogicznej w Wołowie. Konkurs przeprowadzony był w trzech kategoriach wiekowych. Do organizatora nasza szkoła przekazała prace 15 uczniów klas IV – VII, które charakteryzowały się wysokim poziomem wykonania oryginalnością oraz nietypowym uchwyceniem tematu. W kategorii szkół podstawowych klas IV-VII nasi uczniowie zdobyli następujące miejsca:

  I miejsce otrzymała: Aleksandra Czyżowicz z kl.IVb, za pracę „Najeżyłem się jak jeżyk”

  III miejsce powędrowało do uczennic: Zuzanny Czapluk z kl.VII za pracę„Kraina Lodu” i Julii Sasanowicz kl.VII „Po drugiej stronie pnia”

  Wyróżnienia w tej kategorii wiekowej otrzymali:

  Karolina Czaplicka kl.IVb za pracę, „Poranek w górach”,

  Hubert Zabłocki kl.VII za pracę „Malowane na wodzie”

  Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.  

Teresa Petryszak

Szkoła Podstawowa w Starym WołowieSzkoła Podstawowa w Starym WołowieSzkoła Podstawowa w Starym Wołowie

Szkoła Podstawowa w Starym Wołowie